Prvý recenzný výtlačok

by - 5:19

Po viac ako pol roku, čo sa venujem tomuto blogu som sa rozhodla požiadať o recenzný výtlačok, ktorý dokonca prišiel aj s venovaním. Nepísala som žiadnemu eshopu, či kníhkupectvu, ale samotnej autorke. Knižka Insomnia ma neosovila len kvôli anotácii, recenziám, ktoré som prečítala alebo kvôli obálke, ale aj preto, že je to kniha od slovenskej autorky. Neviem, čo viac by som k tomu ešte mohla napísať... Asi len toľko, že som rada, že sa mi podarila prvá spolupráca a dúfam, že sa čoskoro, vzhľadom na to, že budem odcestovaná, dočkáte recenzie :)


"Čo ak by ste nikdy nemuseli spať? Snažím sa žiť normálny život, verte mi. Cez deň mi to ide. Rozdávam úsmevy, podpisy a zmluvy na nové knihy. Keď ale večer všetci odídu do sveta, v ktorom pre mňa nie je miesto, musím si nájsť nejakú zábavu... 25 rokov bez spánku... Viete si to predstaviť? Čo by ste robili so všetkým tým časom vy? Len pred pár dňami som zistila, že nie som jediná. Stretla som ďalších nespiacich ľudí - insomnikov. Prijali ma do ich tajného klubu. Jedinou podmienkou je, že o insomnii musím mlčať. Niečo ale nie je v poriadku. Niekto ma sleduje. Je to kvôli insomnii? Alebo mi dochádza čas tak, ako mi to kedysi predpovedali? Pôjdete so mnou?"


Sara Nickson je mladá spisovateľka žijúca v Londýne, ktorá trpí totálnou insomniou - nikdy nespí. Zatiaľ čo je jej kariéra rozbehnutá, v osobnom živote sa jej nedarí. Všetko sa zmení, keď sa jej pokúsi niekto ublížiť a ona je nútená vyhľadať cudzinca, ktorého už mesiace sleduje. Ten jej povie pravdu, ktorá zmení jej život navždy.


You May Also Like

2 komentárov

  1. OMG i keď o tom viem už dlhšie aj tak ti gratulujem :* som zvedavá na tvoju recenziu uvidíme či ta kniha bude stať za prečítanie :*

    OdpovedaťOdstrániť