Následníčka (Kiera Cass) - Recenzia

by - 4:28


Štvrtá kniha, ktorú som od autorky Kiery Cass čítala, by sa dala nazvať tou najhoršou. Nejde ani tak o štýl písania, no o správanie Princeznej Eadlyn na ktoré som už asi tak trochu alergická.

"Mám len jedno srdce a šetrím si ho."

America sa mi zdala jednoducho viac sympatickejšia, minimálne v prvých dvoch častiach Selekcie, v tej tretej som už niektoré jej rozhodnutia prestávala chápať. Každopádne to, čo prišlo teraz ma viac než mierne vykoľajilo, ale poďme na to postupne.

Princezná Eadlyn je jediná dcéra Americi a Maxona, ktorá je zároveň aj budúcou královnou. Nielenže sa v každej kapitole oháňa svojou mocou, nezabúda sa ešte hnevať na svoje dvojča - brata Ahrena, že sa nenarodil skôr a ona musí toto celé znášať.

V knihe sa konala ďalšia selekcia, čo sme sa dozvedeli už aj z obálky knihy, no tentokrát o niečo ozvláštnená, prvýkrát v histórii si svojho nastávajúceho vyberá žena.

Od začiatku som si bola stopercentne istá, ako to dopadne, koho si Eadlyn vyberie, no nič som sa nedozvedela, lebo kniha mala otvorený koniec a na pokračovanie si treba počkať.

Kniha si určite nájde svojich priaznivcov, no ja k nim patriť nebudem. Následníčku síce nehodnotím veľmi pozitívne, no aj tak som rada, že som sa opäť mohla stretnúť s Maxonom a Americou a preto jej dávam dve knižky.

Budem vďačná za každý komentár či zdieľanie.You May Also Like

2 komentárov

  1. Moc pěkná recenze! Mně se Dcera také moc nelíbila, ale ráda jsem se zase setkala s Americou a ostatními postavami. Budu ráda, když se koukneš na moji recenzi na Dceru. :) Z. <3
    www.susanboooklover.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť